Päästeameti viimane meeldetuletus!

Päästeamet tuletab meelde, et vastavalt Tuleohutuse seadusele (https://www.riigiteataja.ee/akt/13314859) peab 2015. aasta septembrist igal kütteseadmega maja omanikul olema ette näidata kutselise korstnapühkija tõend.

Kütteseadmete riketest tingitud tulekahjusid aitab ära hoida ainult ahjude, kaminate ja nende suitsutorude, truupide õigeaegne puhastamine ning hooldus. Väljaõppinud korstnapühkija, kes tehtud tööde kohta akti väljastab, oleks mõistlik kutsuda kohe, sest sügisel on ametimeestel käed tihedalt tööd täis.

 

Internetileheküljel www.kodutuleohutuks.ee on kõigil ise võimalik kontrollida oma kodu tuleohutust. Test annab teile kohe tagasiside kodu ohutuse kohta ning selle põhjal on võimalik ette võtta vajalikud abinõud, kui olukord vajab parandamist. Kui midagi jääb arusaamatuks, saab samal leheküljel nõu küsida päästenõustaja käest või siis helistada päästeala infotelefonil 1524.

Marek Kiik

Lõuna päästekeskuse kommunikatsioonijuht

Päästeamet, kommunikatsiooniosakond

e-post:  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

tel 7337315

mob 5114297

www.paasteamet.ee
www.facebook.com/paasteamet

 

Päringud:  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

mob 53269112